N3S Förkontakterad fiberoptisk korskopplingsbox med fan-out

Produkter

ODF-enhet N3S KB104 48SM SC/UPC prefabricerad med fan-out

Artikelnr. 28493209 - E-nr. 5025948

  • Förpackning: Styck (enhet)
  • Optokontakter, antal: 48

 

ODF-enhet N3S KB109 96SM SC/UPC prefabricerad med fan-out

Artikelnr. 28493309 - E-nr. 5025949

  • Förpackning: Styck (enhet)
  • Optokontakter, antal: 96

 

Beskrivning

Beskrivning

Förkontakterad fiberoptisk korskopplingsbox med fanouter av typ N3S. Korskopplingsboxen levereras förkontakterad med 48 eller 96 fibrer (6 eller 12 fanouter) med kontakttyp och prestanda SC/UPC. Boxen levereras komplett med panelplatta, mellan­stycken, kontakter, fästdetaljer och kabelinfästning.

Egenskaper

Egenskaper

Konstruktionsegenskaper

Konstruktionsegenskaper

Boxtyp
Skarvning och korskoppling
Färg
Vit
Kabelingång
Nerifrån
Typ av panelplatta
SC Duplex
Kontaktdon, typ
SC
Optofiber, typ
Singelmod (G.652.D)
Sekundärskydd
8-fibersband

Dimensionsegenskaper

Dimensionsegenskaper

Djup
180 mm
Bredd
112 mm
Apex offset
50 µm
Ferrul, ytterdiameter
2,4999 ± 0,0005 mm
Ferrul, tolerans hål
+1, -0 µm
Ferrul, koncentritetsfel hål
< 1,4 µm

Hanteringsinformation

Hanteringsinformation

Användningsområde
Inomhus
Temperaturområde i lager
- °C
Drifttemperatur, område
- °C
Temperaturområde vid förläggning
-10 - 40 °C

Resurser

Resurser

Kontakta oss

Ämnen som du vill ha mer information om:

Obligatoriska fält*

Vänligen kontrollera adressen igen.

En e-postadress kan endast innehålla ett @

Skydd av personlig data

Du har rätt att invända mot hur dina personuppgifter behandlas och används i marknadsföring eller för kommersiella ändamål.

Tack!

Tack för att du kontaktar oss. Vi kommer att höra av oss till dig inom kort.

Fel

Ett fel uppstod. Vänligen försök igen.

Stäng